Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Logo

  Czytaj więcej: Dokarmianie ptaków

  Najmłodsi wolontariusze z naszej szkoły dbają o wszystkie zwierzątka w czasie zimy. Pamiętają również o ptakach poprzez regularne przynoszenie ziaren i dokarmianie ich. Wokół naszej szkoły znajdują się piękne i ciekawe karmniki zrobione własnoręcznie podczas zajęć technicznych pod opieką nauczyciela. 

  Czytaj więcej: Wykonanie stroików świątecznych

  W ten świąteczny czas i my pamiętajmy szczególnie o tych, którzy być może potrzebują naszego wsparcia. Krótka pogawędka czy własnoręcznie zrobiony i podarowany stroik z życzeniami i  to gesty, dzięki którym będziemy mieć pewność, że w chwilach, kiedy będzie nam potrzebna pomocna dłoń, będziemy mogli liczyć na innych ludzi.

  Czytaj więcej: Kredkobranie

  Szkolne Koło Wolontariatu przyłączyło się do akcji „Kredkobranie” zorganizowanej przez Fundację Ignatianum działającą przy  Akademii Ignatianum w Krakowie. Akcja polegała na zebraniu w szkole i dostarczenie do Krakowa darów w postaci przyborów szkolnych, materiałów plastycznych i nowych egzemplarzy lektur szkolnych dla dzieci i młodzieży o polskich korzeniach, a mieszkającym na terenach dawnych Kresów (aktualnie na obszarach znajdujących się poza granicami Polski).

  Czytaj więcej: Zbiórka nakrętek

   

  Zaprojektowano plakaty na pojemniki do zbiórki nakrętek, które zostaną przekazane  na rehabilitację naszej szkolnej koleżanki Basi. Wolontariusze przygotowali pojemniki i zanieśli  je do sklepów oraz  miejscowej remizy OSP.

  © 2017 Szkoła podstawowa w Gwoźdzcu. Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Free Joomla! templates by Engine Templates