Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Logo

  Czytaj więcej: Dzień postaci z bajek w przedszkolu

  Pierwszy listopadowy poniedziałek nasze przedszkole obchodziło jako Dzień Postaci z Bajek. Było to niezwykle wydarzenie, na które dzieci starannie się przygotowały - każdy miał przebranie bądź element stroju związany z bohaterami bajek i baśni.

  Podczas zabaw najmłodsi musieli między innymi dopasować atrybuty do postaci, nakarmić głodną Pszczółkę Maję, czy też odszukać zagubiony cień. Przedszkolaki, niczym cała drużyna Kopciuszków, oddzielały fasolę od łupinek, w czym dzielnie pomagały im starsze koleżanki. Tego dnia nie zabrakło również wspólnych tańców i pląsów.

  Czytaj więcej: Wyjazd do kinaNie tylko starsze klasy mają za sobą pierwsza wycieczkę. Dzieci z przedszkola i oddziału przedszkolnego w piękny wrześniowy ranek udały się do Zakliczyna na seans w Kinie za Rogiem. Trasa - niby znana, jednak z perspektywy busa robi zupełnie inne wrażenie: lepiej widać całą jezdnię i Dunajec. Kierowca zatrzymał się tuż pod

  Czytaj więcej: Dzień Przedszkolaka „Kto po sobie sprząta ładnie, nic nie rzuci byle gdzie? Kto zagadkę szybko zgadnie, z kolegami bawi się? Czy wiesz, kto to taki? To my Przedszkolaki!” Tak, to Przedszkolaki, które we środę 20 września obchodziły swoje święto. Z tej okazji dzieci zgromadziły się w sali zerówki, by tańczyć, śpiewać i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem. Pani Monika Pawlik zorganizowała

  Czytaj więcej: Dzień kropki w przedszkolu15 września, przypadający w tym roku w piątek to Międzynarodowy Dzień Kropki. To święto kreatywności i otwartości na rozwijanie pasji i talentów. Obchody w naszej szkole zostały zainicjowane przez Samorząd Uczniowski, a przedszkole chętnie się w nie włączyło. Tego dnia każdy miał na sobie coś z motywem kropki – bluzkę, spodnie, czy spódniczkę. Były tam naklejki, nadruki a nawet samodzielne rysunki rodziców i dzieci. Przedszkolaki rozwijały swoją kreatywność poprzez różne aktywności:

  W czwartek 23 czerwca o godz. 12.00 miało miejsce uroczyste zakończenie roku w przedszkolu i oddziale przedszkolnym. Galeria zdjęć  z tego wydarzenia znajduje się na stronie głównej szkoły.

  Czytaj więcej: Zakończenie roku w przedszkolu i oddziale przedszkolnym

  Czytaj więcej: Dzień Babci i Dziadka

  W dniu 21 i 22 stycznia 2022 roku przypada święto wszystkich Babć i Dziadków. W tym roku z powodu pandemii nie mogliśmy spotkać się z naszymi ukochanymi Babciami i Dziadkami. Swoją miłość i wdzięczność za wielkie serce i poświęcony czas swoim kochanym wnukom, dzieci wyraziły poprzez recytowane wiersze i śpiewane piosenki, które zostały nagrane i przekazane rodzicom z prośbą, aby pokazać filmiki kochanym dziadkom.

  Czytaj więcej: Odwiedziny Świętego Mikołaja

  3 grudnia naszą szkołę i przedszkole odwiedził długo wyczekiwany gość - Święty Mikołaj. Na jego wizytę dzieci cierpliwie czekały już od dłuższego czasu. Po śniadaniu poznaliśmy legendę o św. Mikołaju, następnie udaliśmy się na halę sportową, gdzie czekaliśmy na spotkanie z miłym gościem. Powitaliśmy Mikołaja wierszem i piosenkami.

  © 2017 Szkoła podstawowa w Gwoźdzcu. Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Free Joomla! templates by Engine Templates