Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Logo

  Bardzo serdecznie dziękujemy naszym dzieciom z przedszkola i oddziału przedszkolnego za przyłączenie się do akcji "Misie Ratownisie".

  Dzieci w ramach akcji przyniosły do szkoły swoje pluszaki i przekazały je na rzecz akcji.

  Akcja "Misie Ratownisie" ma zwrócić uwagę na problem jakim jest wsparcie dzieci poszkodowanych w różnego rodzaju wypadkach. Pluszowe maskotki mają pomóc przetrwać im trudny czas. Dlatego też uczennice z I Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie postanowiły zebrać misie, które potem przekazane zostaną Ochotniczej Straży Pożarnej, Pogotowiu i Policji w regionie. Służby będą wykorzystywały zabawki, by podnieść komfort psychiczny poszkodowanych dzieci.

  Podziękowania dla Pani Agnieszki Martyki za czynny udział w akcji i transport pluszaków do Tarnowa.

  Czytaj więcej: Udział w akcji

  Czytaj więcej: Udział w akcji  

  Czytaj więcej: Udział w akcji

  Czytaj więcej: Dokarmianie ptaków

  Najmłodsi wolontariusze z naszej szkoły dbają o wszystkie zwierzątka w czasie zimy. Pamiętają również o ptakach poprzez regularne przynoszenie ziaren i dokarmianie ich. Wokół naszej szkoły znajdują się piękne i ciekawe karmniki zrobione własnoręcznie podczas zajęć technicznych pod opieką nauczyciela. 

  Czytaj więcej: Wykonanie stroików świątecznych

  W ten świąteczny czas i my pamiętajmy szczególnie o tych, którzy być może potrzebują naszego wsparcia. Krótka pogawędka czy własnoręcznie zrobiony i podarowany stroik z życzeniami i  to gesty, dzięki którym będziemy mieć pewność, że w chwilach, kiedy będzie nam potrzebna pomocna dłoń, będziemy mogli liczyć na innych ludzi.

  © 2017 Szkoła podstawowa w Gwoźdzcu. Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Free Joomla! templates by Engine Templates